Počet výpisů z moci úřední

RokAgendy matrikAgendy soudůAgendy ohlašovenAutorizovaná konverze z moci úřední (LE)Autorizovaná konverze z moci úřední (EL)Katastr nemovitostí pro územně samosprávné celkyKatastrální snímky pro územně samosprávné celkyRejstřík trestůStátní občanstvíEvidence přestupkůRegistr zbraníPátrání po osobáchObchodní rejstříkDalší výpisyCelkem
200900089341345510031331000000155223
2010196896127301348294587090100826700451150000005984927
2011392834289882856556247695155541500373350000008547922
2012401540279333171497182858171280600360860000009678372
2013402140316413847786005507121966300650110000020108110750
2014406425313703985226248166100979200464450000098418150561
20154204983852542354956623868919038213954842500000122977505891
2016426017417764556165136497739812387078398327406924885508545147266961588
2017434241370124488684402125624103507188336245211495843914432013857168626165091
2018438170384134397034173074621529526116797216150495666222016414576285475963194
20194374574025142962340744906124005679378569537438955631353815414617362425867650
202042866133098383335323979856729153892126371822410450506203243012548410064907678
202144703628037394959327196357141160574139375129602851907251542513298450624991976
2022319136205333035312061301400453472565725628547683916919084199263404843321854
Celkem:5151051410307480011762382291115693963687646459800408254873192381452461328670424707786312677

Základní registry

RokVýpis údajů z ROB - ZRO01Výpis údajů z ROS - ZRO02Žádost o vydání seznamu voličů - ZRO12Žádost o změnu údajů v ROB - ZRO08Žádost o změnu údajů v ROS - ZRO09Celkem
201212266514350019493137302
2013207703223340274506230817
201430520918973144891059305340035
201527167916551233578216289257
2016237816150897008433206260552
2017225873159466815284196249114
2018249824153941613419431281577
201920461913285809420640226244
202013924944777694962147576
2021137078665565005743150333
2022128609879094625544146964
Celkem:223032414781476504338317422459771

Autorizovaná konverze z moci úřední

Počet konverzí v čase

Konverze z moci úřední z listinné do elektronické

MěsícAplikaceKZMU API 1KZMU API 2KZMU API 3Celkem
2022 10000206206
2022 92170504592142901169198
2022 82277405172152021179967
2022 72118604412114675140273
2022 620567284708476715393325435
2022 52081728245958623166312304
2022 41816224432852351795269520
2022 32119131656667361844346337
2022 21705433782447990359677
2022 11739536868442940390373
2021 121662626519845300286354
2021 111846930660451620330235
2021 101747527664340911298210
2021 91661022048529470240042

Konverze z moci úřední z elektronické do listinné

MěsícAplikaceKZMU API 1KZMU API 2Celkem
2022 9304050638836793
2022 8305310709837629
2022 7255540545031004
2022 62849616641599151128
2022 53046315889667353025
2022 42491914186602945134
2022 32992015126713552181
2022 22612514055615746337
2022 12750013717598847205
2021 122505411275605142380
2021 112838913719748849596
2021 102642312920697046313
2021 92718615998495848142

Agendy matrik, soudů a ohlašoven

Agendy soudů zahrnují zápis neplatnosti, zrušení, neexistenci manželství či registrovaného partnerství a omezení nebo zbavení způsobilosti k právním úkonům.
Agendy ohlašoven zahrnují zápis doručovací adresy a adresy místa trvalého pobytu.
Agendy matrik zahrnují zápis údajů o narození, úmrtí, manželství a registrovaném partnerství.

Statistika ověření totožnosti Ministerstvem zahraničí

Počet vydaných výstupů dle měsíce

MESTOLisProLedÚnoBřeDubKvěČerČvcSrpZářŘíj
Generální konzulát ČR v Brazílii, Sao Paulo000101000010
Generální konzulát ČR v Itálii, Milán32001341151160
Generální konzulát ČR v Německu, Düsseldorf010000000000
Generální konzulát ČR ve Velké Británii, Manchester57115881413450
Velvyslanectví ČR na Filipínách100000100000
Velvyslanectví ČR na Kubě002100000000
Velvyslanectví ČR na Kypru010010220000
Velvyslanectví ČR na Ukrajině000200000000
Velvyslanectví ČR v Albánii000000022010
Velvyslanectví ČR v Argentině102000000000
Velvyslanectví ČR v Arménii000000001000
Velvyslanectví ČR v Bosně a Hercegovině010000010010
Velvyslanectví ČR v Keni001000101000
Velvyslanectví ČR v Kolumbii251252000200
Velvyslanectví ČR v Mexiku118621200100
Velvyslanectví ČR v Peru000000001100
Velvyslanectví ČR v Saúdské Arábii011000100000
Velvyslanectví ČR v Singapuru000003100110
Velvyslanectví ČR v Turecku011003000200
Velvyslanectví ČR v Číně000100000100
Generální konzulát ČR v Německu, Drážďany000111210120
Generální konzulát ČR v Německu, Mnichov220000031030
Velvyslanectví ČR na Slovensku12574241526610
Velvyslanectví ČR v Belgii321120231750
Velvyslanectví ČR v Bulharsku101201318120
Velvyslanectví ČR v Bělorusku011000000000
Velvyslanectví ČR v Chorvatsku00031319245850190
Velvyslanectví ČR v Dánsku004011152100
Velvyslanectví ČR v Estonsku100000110000
Velvyslanectví ČR v Irsku8123383133410
Velvyslanectví ČR v Itálii949515921243822130
Velvyslanectví ČR v Litvě000001000100
Velvyslanectví ČR v Lotyšsku000000100000
Velvyslanectví ČR v Lucembursku000000101020
Velvyslanectví ČR v Maďarsku222301083660
Velvyslanectví ČR v Moldavsku020000000000
Velvyslanectví ČR v Nizozemsku14118148111691510110
Velvyslanectví ČR v Norsku100024020200
Velvyslanectví ČR v Německu514023142130
Velvyslanectví ČR v Polsku111203010240
Velvyslanectví ČR v Portugalsku012010143040
Velvyslanectví ČR v Rakousku110000010200
Velvyslanectví ČR v Rumunsku200200425440
Velvyslanectví ČR v Rusku000203300100
Velvyslanectví ČR v Srbsku002101000230
Velvyslanectví ČR v Řecku422144616311590
Velvyslanectví ČR ve Finsku110200010100
Velvyslanectví ČR ve Francii1287816122618151790
Velvyslanectví ČR ve Slovinsku1202000291140
Velvyslanectví ČR ve Velké Británii2117715222020313848150
Velvyslanectví ČR ve Španělsku21151013272535254853350
Velvyslanectví ČR ve Švédsku023301524120
Velvyslanectví ČR ve Švýcarsku421033333210
Generální konzulát ČR v Číně, Šanghaj000010001000
Velvyslanectví ČR v Indii001101020000
Velvyslanectví ČR v Indonésii001000000000
Velvyslanectví ČR v Kazachstánu000000000100
Velvyslanectví ČR v Thajsku000000001020
Velvyslanectví ČR ve Vietnamu000200000100
Velvyslanectví ČR v Egyptě020000000000
Velvyslanectví ČR v Jihoafrické republice300251440230
Generální konzulát ČR v Austrálii, Sydney43511741171230
Generální konzulát ČR v Kanadě, Toronto011001111020
Generální konzulát ČR v USA, Chicago100001001000
Generální konzulát ČR v USA, Los Angeles3014121110140
Generální konzulát ČR v USA, New York012231331430
Velvyslanectví ČR v Kanadě151114334120
Velvyslanectví ČR v USA101111101110
Celkem:152115104125143156233247348307193