Počet výpisů z moci úřední

RokAgendy matrikAgendy soudůAgendy ohlašovenAutorizovaná konverze z moci úřední (LE)Autorizovaná konverze z moci úřední (EL)Katastr nemovitostí pro územně samosprávné celkyKatastrální snímky pro územně samosprávné celkyRejstřík trestůStátní občanstvíEvidence přestupkůRegistr zbraníPátrání po osobáchObchodní rejstříkDalší výpisyCelkem
200900089341345510031331000000155223
2010196896127301348294587090100826700451150000005984927
2011392834289882856556247695155541500373350000008547922
2012401540279333171497182858171280600360860000009678372
2013402140316413847786005507121966300650110000020108110750
2014406425313703985226248166100979200464450000098418150561
20154204983852542354956623868919038213954842500000122977505891
2016426017417764556165136497739812387078398327406924885508545147266961588
2017434241370124488684402125624103507188336245211495843914432013857168626165091
2018438170384134397034173074621529526116797216150495666222016414576285475963194
20194374574025142962340744906124005679378569537438955631353815414617362425867650
202042866133098383335323979856729153892126371822410450506203243012548410064907678
202144703628037394959327196357141160574139375129602851907251542513298450624991976
20224115822785137988021382425119236040072875637642951809385222012169518343767026
20233052125673245529280388807056137715442739578398310073821165663
Celkem:5274018420192490892162488512117197463889646752826914275753358351730821369061726224886923512

Základní registry

RokVýpis údajů z ROB - ZRO01Výpis údajů z ROS - ZRO02Žádost o vydání seznamu voličů - ZRO12Žádost o změnu údajů v ROB - ZRO08Žádost o změnu údajů v ROS - ZRO09Celkem
201212266514350019493137302
2013207703223340274506230817
201430520918973144891059305340035
201527167916551233578216289257
2016237816150897008433206260552
2017225873159466815284196249114
2018249824153941613419431281577
201920461913285809420640226244
202013924944777694962147576
2021137078665565005743150333
202215691211870106508170179588
2023127171134794528421828
Celkem:227134415202885637343717722514223

Autorizovaná konverze z moci úřední

Počet konverzí v čase

Konverze z moci úřední z listinné do elektronické

MěsícAplikaceKZMU API 1KZMU API 2KZMU API 3Celkem
2023 12184407426107987137257
2022 121902704509122186145722
2022 112161105305143641170557
2022 102112604708140467166301
2022 92170504592142901169198
2022 82277405172152021179967
2022 72118604412114675140273
2022 620567284708476715393325435
2022 52081728245958623166312304
2022 41816224432852351795269520
2022 32119131656667361844346337
2022 21705433782447990359677
2022 11739536868442940390373
2021 121662626519845300286354
2021 111846930660451620330235
2021 101747527664340911298210
2021 91661022048529470240042

Konverze z moci úřední z elektronické do listinné

MěsícAplikaceKZMU API 1KZMU API 2Celkem
2023 1313760749938875
2022 12276910588733578
2022 11329120728740199
2022 10307020700837710
2022 9304050638836793
2022 8305310709837629
2022 7255540545031004
2022 62849616641599151128
2022 53046315889667353025
2022 42491914186602945134
2022 32992015126713552181
2022 22612514055615746337
2022 12750013717598847205
2021 122505411275605142380
2021 112838913719748849596
2021 102642312920697046313
2021 92718615998495848142

Agendy matrik, soudů a ohlašoven

Agendy soudů zahrnují zápis neplatnosti, zrušení, neexistenci manželství či registrovaného partnerství a omezení nebo zbavení způsobilosti k právním úkonům.
Agendy ohlašoven zahrnují zápis doručovací adresy a adresy místa trvalého pobytu.
Agendy matrik zahrnují zápis údajů o narození, úmrtí, manželství a registrovaném partnerství.

Statistika ověření totožnosti Ministerstvem zahraničí

Počet vydaných výstupů dle měsíce

MESTOÚnoBřeDubKvěČerČvcSrpZářŘíjLisProLed
Generální konzulát ČR na Ukrajině, Lvov000000001000
Generální konzulát ČR v Brazílii, Sao Paulo101000010000
Generální konzulát ČR v Itálii, Milán01341151162221
Generální konzulát ČR ve Velké Británii, Manchester15881413454721
Velvyslanectví ČR na Filipínách000100000000
Velvyslanectví ČR na Kubě100000000010
Velvyslanectví ČR na Kypru010220002222
Velvyslanectví ČR na Ukrajině200000000000
Velvyslanectví ČR v Albánii000022010000
Velvyslanectví ČR v Argentině000000000100
Velvyslanectví ČR v Arménii000001000000
Velvyslanectví ČR v Bosně a Hercegovině000010010000
Velvyslanectví ČR v Jordánsku000000000010
Velvyslanectví ČR v Keni000101000001
Velvyslanectví ČR v Kolumbii252000200220
Velvyslanectví ČR v Mexiku621200104002
Velvyslanectví ČR v Peru000001100121
Velvyslanectví ČR v Saúdské Arábii000100000000
Velvyslanectví ČR v Singapuru003100110001
Velvyslanectví ČR v Tunisku000000002200
Velvyslanectví ČR v Turecku003000200210
Velvyslanectví ČR v Číně100000100000
Generální konzulát ČR v Německu, Drážďany111210120200
Generální konzulát ČR v Německu, Mnichov000031034210
Velvyslanectví ČR na Slovensku4241526614512
Velvyslanectví ČR v Belgii1202317510310
Velvyslanectví ČR v Bulharsku201318124132
Velvyslanectví ČR v Bělorusku000000000100
Velvyslanectví ČR v Chorvatsku31319245850195010
Velvyslanectví ČR v Dánsku011152101300
Velvyslanectví ČR v Estonsku000110000000
Velvyslanectví ČR v Irsku3383133413220
Velvyslanectví ČR v Itálii51592124382213231265
Velvyslanectví ČR v Litvě001000100000
Velvyslanectví ČR v Lotyšsku000100000000
Velvyslanectví ČR v Lucembursku000101022130
Velvyslanectví ČR v Maďarsku301083662110
Velvyslanectví ČR v Nizozemsku14811169151011812137
Velvyslanectví ČR v Norsku024020202201
Velvyslanectví ČR v Německu023142132311
Velvyslanectví ČR v Polsku203010242110
Velvyslanectví ČR v Portugalsku010143047221
Velvyslanectví ČR v Rakousku000010200011
Velvyslanectví ČR v Rumunsku200425441101
Velvyslanectví ČR v Rusku203300100020
Velvyslanectví ČR v Srbsku101000234010
Velvyslanectví ČR v Řecku144616311595822
Velvyslanectví ČR ve Finsku200010100100
Velvyslanectví ČR ve Francii816122618151792110108
Velvyslanectví ČR ve Slovinsku2000291140000
Velvyslanectví ČR ve Velké Británii152220203138481513361419
Velvyslanectví ČR ve Španělsku132725352548533540321516
Velvyslanectví ČR ve Švédsku301524123522
Velvyslanectví ČR ve Švýcarsku033333213120
Generální konzulát ČR v Číně, Šanghaj010001000000
Velvyslanectví ČR v Indii101020000110
Velvyslanectví ČR v Izraeli000000000010
Velvyslanectví ČR v Japonsku000000000010
Velvyslanectví ČR v Kazachstánu000000100000
Velvyslanectví ČR v Thajsku000001020000
Velvyslanectví ČR ve Spojených arabských emirátech000000000110
Velvyslanectví ČR ve Vietnamu200000100000
Velvyslanectví ČR v Jihoafrické republice251440231402
Generální konzulát ČR v Austrálii, Sydney11741171233122
Generální konzulát ČR v Kanadě, Toronto001111027622
Generální konzulát ČR v USA, Chicago001001001010
Generální konzulát ČR v USA, Los Angeles4121110141200
Generální konzulát ČR v USA, New York231331432012
Velvyslanectví ČR v Kanadě114334123000
Velvyslanectví ČR v USA111101110112
Celkem:12514315623324734830719319317911197